e1

Kasap Köfte

Özel baharatlarla çeşnilendirilmiş, şefin özel tekniği ile pişirilmektedir. 200 gram porsiyon ve 1kg aile boy porsiyon seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

e2

Kaşarlı Köfte

Özel harcı kaşarla bütünleştirilerek pişirilmiş, şefin özel tekniğiyle tatlandırılmıştır. 180 gram porsiyon ve 1 kf aile boy porsiyon seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

e6

Newyork Steak

Özel olarak marine edilmiş, kontrfile kemiksiz olarak, şefimizin özel baharatlandırma ve pişirme teknikleriyle istediğiniz pişme derecesinde sizlere sunulmaktadır. Ortalama tek kişilik porsiyon gramajımız 250 gr'dır.

e4

Dallas Steak

Dry-Age işleminden geçirilerek hazırlanmış, marine edilmiş, dana sırtından alınmış bifteğimiz 360 gramlık porsiyon ile sizlere sunulmaktadır.

e5

T-Bone Steak

Hem kontrfile hem de dry-age biftek lezzetini aynı anda tadabileceğiniz, özel marine edilmiş ve şefin özel işlemleriyle lezzetlendirilmiştir. 380 ila 420 gr porsiyonlarla sunulmaktadır.

e3

Dana Antrikot

Dananın en özel ve en lezzetli bölgesi, şeflerimizin dokunuşu ile en lezzetli şekilde sizlere sunulmaktadır. İsteğe özel pişirme derecesi ve özel baharatlarıyla 250 gramlık porsiyon halinde sizlere sunulmaktadır.

e8

Lokum Dana

Ağızda lokum gibi dağılan, özel olarak marine edilmiş ve baharatlandırılmış, yumuşacık kıvamıyla şeflerin en lezzetli spesiyallerinden olan lokum dana, parça veya bütün halde servis edilebilmektedir 200 gramlık porsiyonlarla sizlere sunulmaktadır.

e9

Dana Pirzola

Uzun süre marine edilmiş, tütsülenmiş ve tatlandırılmış bonfilelerimiz, en ideal pişirme derecesinde sizlere için isteğe bağlı az pişmiş, orta, orta-iyi ve iyi seviyede pişirilebilmektedir.200 gramlık porsiyon seçeneğiyle sizlere sunulmaktadır.

e12

Kuzu Külbastı

Yöremizin en ünlü külbastısı, şeflerimizin özel baharat çeşnisi ve marine yöntemiyle birleşerek sizlere sunulmaktadır. 260 gramlık porsiyon seçeneğiyle sizlere servis edilmektedir.

e11

Kuzu Pirzola

Kuzu pirzolalar yumuşacık olacak şekilde marine edilmekte ve çeşnilendirilmektedir. Şeflerimizin özel tarifiyle ızgara olarak pişirilmekte ve 4 parça olarak servis edilmektedir.

e10

Küşleme

Kuzunun en lezzetli kısmında elde ettiğimiz küşlemeler, şeflerimiz tarafından marine edilmekte ve baharatlarla lezzetlendirilmektedir. Özel pişirme tekniği ile yumuşacık olarak sizlere servis edilmektedir. 260 - 300 gram porsiyon seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

e13

Sucuk

Sizler için seçilmiş en lezzetli baharatlı sucuklarımız mangalda özel tekniklerle pişirilerek sizlere sunulmaktadır. 200 gramlık porsiyonlar halinde servis edilmektedir.